Результати Відкритого Кубку міста Житомира з футболу сезону 2019 року

Результати Відкритого Кубку міста Житомира з футболу сезону 2019 року

У вівторок, 8 жовтня, на «Спартак-Арені» фінішував Відкритий Кубок міста Житомира з футболу сезону 2019 року.
Об этом сообщает tp0542.in.ua со ссылкой на СМИ.

Повідомляє пресслужба міськради.
У фінальних баталіях зійшлися команди «Технічний ліцей-Фенікс» (Сали), «Квара» (Житомир), СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) та «Дангард» (Садки). Бронзові нагороди кубку вибороли гравці «Техліцею-Фенікс» – суперник колективу з с. Сали не з’явився на гру. А у матчі за головний трофей команда СДЮСШОР «Полісся» перемогла «Дангард» завдяки єдиному забитому Петра Савчука на останніх хвилинах першого тайму.

Відкритий Кубок міста Житомира з футболу. Матч за ІІІ місце
«Технічний ліцей-Фенікс» (Сали) – «Квара» (Житомир) +:-

Фінал
СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – «Дангард» (Садки) 1:0
Житомир, «Спартак Арена» 400 глядачів
Гол: П. Савчук 45;

Кращий гравцем Кубку визнано Петра Савчука СДЮСШОР «Полісся» (Житомир), який і відзначився переможним голом у фіналі, а кращим воротарем став Олександр Бондарець з ФК «Дангард» (Садки).

Нагадаємо, що участь у турнірі, який проходив впродовж вересня та жовтня, взяло 9 команд: «Фанат» (Житомир), «ГУНП» (Житомир), СДЮСШОР «Полісся» (Житомир), «Квара» (Житомир), «Автомобіліст-Актив» (Житомир), «Технічний ліцей-Фенікс «(Сали), «Пак-Трейд» (Висока Піч), «Бульвар» (Житомир), «Дангард» (Садки).


Джерело статті: “https://zt.20minut.ua/Sport/rezultati-vidkritogo-kubku-mista-zhitomira-z-futbolu-sezonu-2019-roku-10950970.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя