Волинські рукопашники завоювали «золото» та «срібло» на Чемпіонаті України


Волинські спортсмени на Чемпіонаті України з універсального бою серед юнаків та дівчат 14-15 та 16-17 років завоювали 6 золотих, 2 срібних та 1 бронзову нагороди. Це дозволило волинській команді зайняти почесне 4 місце у загальнокомандному заліку. Змагання відбувалися в Одесі 7-9 березня, -пишуть “Волинські новини”. Об этом сообщает versia.in.ua со ссылкой на СМИ.

Сутички у цьому видовищному виді єдиноборств проходять у двох дисциплінах одночасно. Перший раунд універсальної дуелі полягає у подоланні смуги перешкод зі стрільбою та метанням ножа у ціль, а в другому та третьому раундах бій проходить безпосередньо у рукопашному протистоянні в рингу.

Честь Волині у складі збірної команди області відстоювали вихованці Волинського регіонального клубу рукопашного бою «ІНСАЙТ» та Волинського регіонального клубу єдиноборств «ЛЕГІОН».

У віковій групі спортсменів 14-15 років медалі завоювали:

Золоті медалі переможців в Ольховича Олега (45 кг), Панасюка Владислава (55 кг), Баса Нестора (65 кг), Петренка Максима (понад 70 кг), срібло в Проця Дмитра (55 кг), бронза в Іванченко Ангеліни (понад 52 кг) – всі спортсмени вихованці Клубу «Інсайт», тренери: Заслужений тренер України, майстер IV дану з рукопашного бою Паліївець В.А., Майстер спорту України, майстер міжнародного II дану IBF з рукопашного бою Веремій І.В. та Майстер спорту СРСР з греко-римської боротьби Немченко О.О.

У віковій групі спортсменів 16-17 років медалі завоювали:

Золоті медалі переможців в Радюка Вадима (65 кг) та Шумської Христини (понад 62 кг), срібло в Петровського Максима (55 кг) – всі спортсмени вихованці Клубу «Легіон», тренери: Майстер спорту України з рукопашного бою та універсального бою Заболотний А.В. та кандидат в майстри спорту України з рукопашного бою та універсального бою Радюк В.С.

Усіх волинських спортсменів включили до складу Національної Збірної команди України, вони будуть готуватися до Чемпіонатів Світу та Європи, які відбудуться незабаром.


Джерело статті: “https://pravda.lutsk.ua/волинські-рукопашники-завоювали-зо/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя